Transport and Telecommunication Institute (TSI)
Transport and Telecommunication Institute (TSI) įsikūręs Riga, Latvija. Taikomasis universitetas IT, transporto, aviacijos ir logistikos srityse. Jis siūlo anglų kalba dėstomus laipsnius tarptautiniams studentams srityse IT ir informatika, Inžinerija ir technologijos ir Verslas ir ekonomika, su tipinėmis studijų kainomis nuo €2,700 iki €6,500 per metus.
Anglų kalba dėstomos programos (Transport and Telecommunication Institute (TSI))
IT ir informatika
Bakalauras ir Magistras
Inžinerija ir technologijos
Bakalauras ir Magistras
Verslas ir ekonomika
Bakalauras ir Magistras
Stojimas kaip tarptautinis studentas
Transport and Telecommunication Institute (TSI) programos dėstomos anglų kalba, todėl paprastai turėsite įrodyti anglų kalbos mokėjimą programos reikalaujamu lygiu, dažniausiai per IELTS, TOEFL ar Duolingo English Test. Taip pat reikės jūsų akademinių pažymių ir stiprios paraiškos. Spraviva padeda pasirinkti tinkamą programą, paruošti dokumentus ir laikytis terminų.
Jei planuojate įsikurti Latvijoje, šiek tiek latvių kalbos labai padeda kasdieniame gyvenime ir dirbant ne visą darbo dieną, ir Spraviva to taip pat moko.
Priėmimai ir terminai
Pagrindinis priėmimas yra rugsėjį (ruduo), o daugelis Latvijos universitetų siūlo ir vasario (pavasario) priėmimą. Tarptautinių paraiškų langai paprastai atsidaro žiemą ir užsidaro nuo vėlyvo pavasario iki vasaros, su ankstesniais terminais, kur reikia vizos. Tikslų savo programos terminą pasitikslinkite tiesiogiai universitete.
Dažnai užduodami klausimai
Ar Transport and Telecommunication Institute (TSI) dėsto anglų kalba?
Taip. Transport and Telecommunication Institute (TSI) (Riga) siūlo tarptautines studijų programas, visiškai dėstomas anglų kalba, srityse IT ir informatika, Inžinerija ir technologijos ir Verslas ir ekonomika.
Kiek kainuoja studijos Transport and Telecommunication Institute (TSI) tarptautiniams studentams?
Tipinės metinės studijų kainos tarptautiniams studentams svyruoja maždaug nuo €2,700 iki €6,500 per metus, priklausomai nuo programos ir pakopos. Skaičiai yra orientaciniai ir nustatomi universiteto.
Ką galiu studijuoti anglų kalba Transport and Telecommunication Institute (TSI)?
Tarp anglų kalba dėstomų galimybių yra IT ir informatika, Inžinerija ir technologijos ir Verslas ir ekonomika. Programų pavyzdžiai pateikti šiame puslapyje. Spraviva gali parinkti jums tinkamiausią pagal jūsų išsilavinimą.
Ar tarptautiniai studentai gali stoti į Transport and Telecommunication Institute (TSI)?
Taip. Transport and Telecommunication Institute (TSI) priima tarptautinius studentus. Spraviva teikia akademines konsultacijas ir pagalbą teikiant paraiškas; priėmimo reikalavimus ir bet kokius vizos žingsnius nustato universitetas ir nacionalinės institucijos.
Domitės Transport and Telecommunication Institute (TSI)?
Pasakykite mums savo pažymius, sritį ir biudžetą, ir mes čia patvirtinsime tinkamiausią programą bei palydėsime jūsų paraišką nuo pradžios iki pabaigos.
Studijų kainos, programos ir priėmimo reikalavimai yra orientaciniai, nustatomi Transport and Telecommunication Institute (TSI) ir nacionalinių institucijų, ir gali keistis. Spraviva teikia akademinio priėmimo konsultacijas ir pagalbą teikiant paraiškas ir negarantuoja priėmimo.
