Skip to main content
Spraviva Institute of Languages
🇱🇹 Klaipėda, Lietuva

Klaipėda University

Klaipėda University įsikūręs Klaipėda, Lietuva. Valstybinis universitetas Baltijos pajūryje su daugiau nei 20 programų anglų kalba. Jis siūlo anglų kalba dėstomus laipsnius tarptautiniams studentams srityse Inžinerija ir technologijos, Verslas ir ekonomika, Teisė ir socialiniai mokslai ir Menai ir humanitariniai mokslai, su tipinėmis studijų kainomis nuo €1,400 iki €3,500 per metus.

Vieta
Klaipėda, Lietuva
Dėstymas
Anglų kalba
Studijų kaina
€1,400–€3,500 / m.
Sritys
4

Anglų kalba dėstomos programos (Klaipėda University)

Inžinerija ir technologijos

Bakalauras ir Magistras

€1,400 to €3,500 / year
Mechanical EngineeringElectrical EngineeringNaval Architecture

Verslas ir ekonomika

Bakalauras ir Magistras

€1,400 to €3,500 / year
Business AdministrationManagement

Teisė ir socialiniai mokslai

Bakalauras ir Magistras

€1,400 to €3,500 / year
Political SciencePublic Administration

Menai ir humanitariniai mokslai

Bakalauras ir Magistras

€1,400 to €3,500 / year
English PhilologyHistory
Apsilankyti oficialioje Klaipėda University svetainėje

Stojimas kaip tarptautinis studentas

Klaipėda University programos dėstomos anglų kalba, todėl paprastai turėsite įrodyti anglų kalbos mokėjimą programos reikalaujamu lygiu, dažniausiai per IELTS, TOEFL ar Duolingo English Test. Taip pat reikės jūsų akademinių pažymių ir stiprios paraiškos. Spraviva padeda pasirinkti tinkamą programą, paruošti dokumentus ir laikytis terminų.

Jei planuojate įsikurti Lietuvoje, šiek tiek lietuvių kalbos labai padeda kasdieniame gyvenime ir dirbant ne visą darbo dieną, ir Spraviva to taip pat moko.

Priėmimai ir terminai

Dauguma studijų prasideda rugsėjį (rudens priėmimas), o kelios Lietuvos aukštosios mokyklos vykdo ir vasario (pavasario) priėmimą. Tarptautinių studentų paraiškos paprastai priimamos nuo žiemos ir baigiamos nuo pavasario iki vidurvasario, anksčiau, jei reikia vizos ar leidimo gyventi. Tikslų savo programos terminą visada pasitikslinkite universitete.

Dažnai užduodami klausimai

Ar Klaipėda University dėsto anglų kalba?

Taip. Klaipėda University (Klaipėda) siūlo tarptautines studijų programas, visiškai dėstomas anglų kalba, srityse Inžinerija ir technologijos, Verslas ir ekonomika, Teisė ir socialiniai mokslai ir Menai ir humanitariniai mokslai.

Kiek kainuoja studijos Klaipėda University tarptautiniams studentams?

Tipinės metinės studijų kainos tarptautiniams studentams svyruoja maždaug nuo €1,400 iki €3,500 per metus, priklausomai nuo programos ir pakopos. Skaičiai yra orientaciniai ir nustatomi universiteto.

Ką galiu studijuoti anglų kalba Klaipėda University?

Tarp anglų kalba dėstomų galimybių yra Inžinerija ir technologijos, Verslas ir ekonomika, Teisė ir socialiniai mokslai ir Menai ir humanitariniai mokslai. Programų pavyzdžiai pateikti šiame puslapyje. Spraviva gali parinkti jums tinkamiausią pagal jūsų išsilavinimą.

Ar tarptautiniai studentai gali stoti į Klaipėda University?

Taip. Klaipėda University priima tarptautinius studentus. Spraviva teikia akademines konsultacijas ir pagalbą teikiant paraiškas; priėmimo reikalavimus ir bet kokius vizos žingsnius nustato universitetas ir nacionalinės institucijos.

Domitės Klaipėda University?

Pasakykite mums savo pažymius, sritį ir biudžetą, ir mes čia patvirtinsime tinkamiausią programą bei palydėsime jūsų paraišką nuo pradžios iki pabaigos.

Studijų kainos, programos ir priėmimo reikalavimai yra orientaciniai, nustatomi Klaipėda University ir nacionalinių institucijų, ir gali keistis. Spraviva teikia akademinio priėmimo konsultacijas ir pagalbą teikiant paraiškas ir negarantuoja priėmimo.